Telewizja

 

 

Telewizja cyfrowa w pakiecie DTV-2019

Organizatorem Promocji zimowej „Telewizja cyfrowa w pakiecie „DTV-2019” w sieci telekomunikacyjnej Spółdzielni Mieszkaniowej „Metalowiec”, zwanej w dalszej części Regulaminu Promocją jest Spółdzielnia Mieszkaniowa „Metalowiec” z siedzibą w Kraśniku przy ul. Klonowej 5, zwana dalej Operatorem.  Celem Promocji jest sprzedaż programów cyfrowej telewizji kablowej, zawartych w ofercie programowej Operatora i dostępnych w Promocji „DTV-2017” za korzystną dla Abonenta opłatę aktywacyjną i abonamentową.

Promocja dostępna jest dla Abonentów indywidualnych na obszarze działania sieci telekomunikacyjnej Spółdzielni.

* Więcej informacji w regulaminie promocji, plik do pobrania w formacie PDF  Aneks_Regul_Prom DTV-2019

 

Oferta programowa telewizji cyfrowej Spółdzielni Mieszkaniowej Metalowiec – 2018.12.03

 

 


63632

Informujemy, że w dniu 29.10.2018 Telewizja Polsat wyłączyła nadawanie programów Polsat Sport i Polsat Sport Extra w wersji SD. Programy są już dostępne w wersji HD, należy przestroić telewizor z głowicą DVB-C lub zewnętrzny dekoder.

indeksdoku

Informujemy, że 15 października zostały uruchomione testowo do 30 listopad 2018 r. dwa programy telewizyjne: Polsat Games HD na pozycji 102 i Polsat Doku HD na pozycji 104 w pakiecie DTV Basic. Programy na stałe wejdą do oferty programowej 1 grudnia 2018 r. Aby odebrać w/w programy należy przestroić telewizor z głowicą DVB-C lub zewnętrzny dekoder.

 

Oferta programowa telewizji cyfrowej Spółdzielni Mieszkaniowej Metalowiec 
Telewizja cyfrowa w pakiecie DTV-2017

Organizatorem Promocji zimowej „Telewizja cyfrowa w pakiecie „DTV-2017” w sieci telekomunikacyjnej Spółdzielni Mieszkaniowej „Metalowiec”, zwanej w dalszej części Regulaminu Promocją jest Spółdzielnia Mieszkaniowa „Metalowiec” z siedzibą w Kraśniku przy ul. Klonowej 5, zwana dalej Operatorem.  Celem Promocji jest sprzedaż programów cyfrowej telewizji kablowej, zawartych w ofercie programowej Operatora i dostępnych w Promocji „DTV-2017” za korzystną dla Abonenta opłatę aktywacyjną i abonamentową.

Promocja dostępna jest dla Abonentów indywidualnych na obszarze działania sieci telekomunikacyjnej Spółdzielni.

* Więcej informacji w regulaminie promocji, plik do pobrania w formacie PDF Aneks_Regul_Prom DTV-2017

 

Internet z telewizją cyfrową w pakiecie MIX-2017

Organizatorem Promocji  „Internet z telewizją cyfrową w pakiecie MIX-2017” w sieci telekomunikacyjnej Spółdzielni Mieszkaniowej „Metalowiec”, zwanej w dalszej części Regulaminu „Promocją”, jest Spółdzielnia Mieszkaniowa „Metalowiec” z siedzibą w Kraśniku przy ul. Klonowej 5, zwana dalej „Operatorem” lub „Stroną”. Celem Promocji jest sprzedaż telewizji cyfrowej z pakietem „DTV-BASIC” oraz szybkiego dostępu do sieci Internet, dostępnych łącznie w niniejszej Promocji w pakiecie „MIX-2017” za korzystną dla Abonenta opłatą aktywacyjną i abonamentową.
Promocja dostępna jest dla Abonentów indywidualnych na obszarze działania sieci telekomunikacyjnej Spółdzielni.

* Więcej informacji w regulaminie promocji, plik do pobrania w formacie PDF Aneks_Regul_Prom MIX-2017

 

Internet z telewizją cyfrową w pakiecie  NEW_MIX-2017

Organizatorem Promocji zimowej „Internet z telewizją cyfrową w pakiecie „NEW MIX-2017” w sieci telekomunikacyjnej Spółdzielni Mieszkaniowej „Metalowiec”, zwanej w dalszej części Regulaminu „Promocją”, jest Spółdzielnia Mieszkaniowa „Metalowiec” z siedzibą w Kraśniku przy ul. Klonowej 5, zwana dalej „Operatorem” lub „Stroną”. 2. Celem Promocji jest sprzedaż telewizji cyfrowej z pakietem „DTV-BASIC” oraz szybkiego dostępu do sieci Internet, dostępnych w niniejszej Promocji dla Abonentów aktualnie niekorzystających z usług telekomunikacyjnych Spółdzielni.

* Więcej informacji w regulaminie promocji, plik do pobrania w formacie PDF Aneks_Regul_Prom NEW_MIX-2017

Internet z telewizją cyfrową w pakiecie MIX2/2017

Organizatorem Promocji „Internet z telewizją cyfrową w pakiecie „MIX 2/2017” w sieci telekomunikacyjnej Spółdzielni Mieszkaniowej „Metalowiec”, zwanej w dalszej części Regulaminu „Promocją”, jest Spółdzielnia Mieszkaniowa „Metalowiec” z siedzibą w Kraśniku przy ul. Klonowej 5, zwana dalej „Operatorem” lub „Stroną”. 2. Celem Promocji jest sprzedaŜ telewizji cyfrowej oraz szybkiego dostępu do sieci Internet, dostępnych w niniejszej Promocji w róŜnych konfiguracjach za korzystną dla Abonenta opłatą aktywacyjną i abonamentową.
Promocja dostępna jest dla Abonentów indywidualnych na obszarze działania sieci telekomunikacyjnej Spółdzielni.

* Więcej informacji w regulaminie promocji, plik do pobrania w formacie PDF Aneks_Regul_Prom_MIX2-2017

 

Rozpoczęte etapowe wyłączenia naziemnych nadajników analogowych TVP na terenie RP nie spowodują wyłączenia analogowych pakietów: TVK-MINI, TVK-MIDI i TVK-MAXI w naszej Telewizji Kablowej, możecie Państwo w dalszym ciągu, bez obaw, korzystać z tych usług.
Zdarzały się już przypadki proponowania sprzedaży dekoderów DVB-T Mieszkańcom naszej Spółdzielni (przez nieznanych nam przedstawicieli handlowych) oraz informowania o bezwzględnym wyłączeniu sygnału analogowego w naszej telewizji. Prosimy o ignorowanie takiej informacji i propozycji, oferowane dekodery DVB-T nie będą działały w naszej sieci TVK.